Підприємець Здійснює Діяльність Від 02092002 715

Якщо цього не станеться, то люди свідомо залишаться у країнах, що колись вже пройшли всі ті турбулентні часи, які зараз проходимо ми. Тому наша задача після завершення війни — створити в Україні настільки ж затишний і безпечний дім, яким зараз є Європа для тих, хто виїхав. І таку відповідальність на себе може взяти бізнес, оскільки підприємцям ніколи не звикати до лідерської ролі. На основі відповідей респондентів розраховуються щомісячні індекси очікувань ділової активності – секторальні (для кожного сектору економіки) та композитний, що характеризує економічний розвиток країни за місяць.

Крім того, в університеті є великий вибір спортивних секцій та можливість участі в змаганнях та чемпіонатах різного рівня від обласного до міжнародного. Це баскетбол, волейбол, футбол, настільний теніс, бадмінтон, великий теніс, більярд, бойові мистецтва, важка атлетика. Для тебе сьогодні оновили аудиторії, комп’ютерні класи, зробили безкоштовний Wi-Fi. Університет сьогодні закінчує будівництво ще одного корпусу, де будуть розміщені нові сучасні лабораторії та навчальні аудиторії.

Якщо ми поглянемо на кількість бізнес-спільнот у США або у країнах Європи, то побачимо суттєву відмінність від ситуації в Україні. Там їх в рази більше, що свідчить про цивілізованість бізнесу та його відповідальність. День Конституції України у Сумах цьогоріч не схожий на минулорічні.

Водночас, якщо ми поглянемо на країни Європи чи Америки, то ледь знайдемо там бодай хоч щось, що було створено і згенеровано державою, а не приватним бізнесом. Щомісячний індекс очікувань ділової активності (ІОДА) – інструмент оперативної оцінки та відстеження тенденцій розвитку економіки. Індекс розраховується на основі опитувань українських підприємств реального сектору економіки.

Нам варто глибше усвідомлювати цю енергію і користуватися нею для досягнення майбутнього блага нашої країни. Саме так працюють закордонні бізнес-спільноти, де підприємці можуть швидко скоординуватися і разом знайти потрібне рішення, незважаючи на різні думки та позиції. Це формує певну екосистему і дає сили бізнесу, а також створює сприятливі умови для його взаємодії з урядом і суспільством. Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Тому зараз і є той момент, коли ми повинні вкладати якомога більше у свою країну, взяти на себе внутрішню відповідальність за неї та забезпечити її подальший інвестиційний розвиток, вкладаючи у це свої знання, досвід та ресурси. Впродовж останніх 30 років відносини між бізнесом і державою в Україні часто ґрунтувалися на єдиному принципі, основою якого було твердження “Не чіпайте нас”. Цей підхід має бути переосмисленим, Украинский и американский предприниматель в сферах космических технологий биография оскільки ми не можемо більше дозволяти собі відокремлюватися від держави. Тоді Україну охопила мережа десятків тисяч об’єднань, які не просто донатили на армію, а й вирішували вкрай життєво важливі питання. Це і є той самий соціальний капітал, який ми не повинні втратити, а навпаки — мусимо зберегти його і розвивати далі. Це те, у чому ми програвали у попередні роки, тому не маємо проґавити у наступні.

Більшість з них навряд чи повернуться, якщо у країні не відбудеться довгоочікуваних змін, яких вона гостро потребує останні роки. Детальніше з результатами щомісячного опитування підприємств за липень 2022 року можна ознайомитися в підрозділі «Щомісячні опитування бізнесу» розділу «Публікації» офіційного Інтернет-представництва Національного банку. Наступною перевагою навчання у нас за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля» є працевлаштування, з яким не мають проблем наші випускники.

Це поганий двигун, з яким досягти добробуту країни вкрай складно. Публікацію результатів щомісячного опитування розпочато у форматі «Відкриті дані».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *